Tech-Protect QI15W-A24 3σε1 Μαγνητικός Ασύρματος Φορτιστής MagSafe, Μαύρο
Περισσότερες πληροφορίες ›
Σε απόθεμα 6 τεμ.
Κωδικός προϊόντος: P11639
Εγγύηση: 24 μήνες
Περιγραφή προϊόντος
Χαρακτηριστικά προϊόντος:
  • 100% Πρωτότυπο
  • Συσκευασμένο στο αρχικό κουτί
  • Συμβατό με σύστημα MagSafe
  • Είσοδος USB-C: 9V/2,66A
  • Ισχύς εξόδου smartphone: 15W
  • Ισχύς εξόδου ρολογιού: 3W
  • Ισχύς εξόδου ακουστικών: 3W 5W
  • Μοντουλική κατασκευή
  • Λειτουργία φόρτισης τριών συσκευών ταυτόχρονα
  • Λειτουργία φόρτισης για κάθε συσκευή ξεχωριστά
Περιλαμβάνει:
  • 1x Φορτιστής Tech-Protect A24
  • 1x Καλώδιο USB-C / USB-C 100 εκ.
* Για να αξιοποιήσετε πλήρως τον επαγωγικό φορτιστή, συνιστούμε να τον συνδέσετε σε φορτιστή δικτύου ισχύος 35 W (V*A) ή υψηλότερης.