Tech-Protect QI15W-A31 3σε1 Μαγνητικός Ασύρματος Φορτιστής MagSafe, Μαύρο
Περισσότερες πληροφορίες ›
Σε απόθεμα 1 τεμ.
Κωδικός προϊόντος: P13044
Εγγύηση: 24 μήνες
Περιγραφή προϊόντος
* Για να αξιοποιήσετε πλήρως τον επαγωγικό φορτιστή, συνιστούμε να τον συνδέσετε σε φορτιστή δικτύου με ισχύ εξόδου 35 W (V*A) ή υψηλότερη.
Χαρακτηριστικά προϊόντος:
  • 100% πρωτότυπο
  • Συσκευασμένο στο αρχικό κουτί
  • Συμβατό με σύστημα MagSafe
  • Είσοδος USB-C: 9V/2A, 9V/3A
  • Ισχύς εξόδου smartphone: (μέγ.) 15W
  • Ισχύς εξόδου ρολογιού: 3W
  • Ισχύς εξόδου ακουστικών: 3W 5W